آرشیو مقالات
صفر تا صد راه اندازی کافی شاپ

راه اندازی کافی شاپ یکی از کسب و کارهایی است که این روزها مورد توجه بسیاری از افراد که بدنبال شروع مشاغل پرسود هستند، قرار گرفته است. کافی‌ شاپ‌ ها از جمله کسب و کارهای پرسودی هستند که با تغییر سبک زندگی مردم رونق زیادی گرفته‌اند. یکی از ویژگی‌های بارز کافی‌ شاپ‌ ها نسبت به سایر اماکن مشابه، محیط صمیمی و دوستانه آن و همچنین سرو انواع غذاها و نوشیدنی‌های سرد و گرم متناسب با نیاز مشتریان است که موجب محبوبیت آن در بین جوانان شده است. افرادی که اقدام به راه اندازی کافی‌ شاپ می‌کنند می‌بایست ابتدا تحقیقات لازم در این زمینه را انجام داده و از مشاوران متخصصی در این زمینه وجود دارند، کمک بگیرند. با ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با صفر تا صد کافی شاپ آشنا شوید.
راهنمای راه‌اندازی فروشگاه محصولات پروتئینی

تقریبا 5 یا 10 سال پیش امکان خرید کلیه محصولات پروتئینی از مراکز متمرکز و مختص به این محصولات، امکانپذیر نبود. در واقع جهت خرید هرکدام از انواع محصولات پروتئینی نظیر گوشت، مرغ، قارچ و… نیاز به مراجعه به مراکز خرید پراکنده و متعددی بود. اما به مرور، پیشرفت صنایع غذایی و همچنین افزایش مشغله‌های زندگی دلیلی برای جذب اکثریت به سمت محصولات پروتئینی نظیر انواع سوسیس، کالباس، همبرگر، گوشت‌های بسته‌بندی آماده مصرف و … شد. و این جرقه‌ای بود برای ایجاد فروشگاه‌هایی متمرکز برای ارائه محصولات پروتئینی به مشتریان متقاضی این محصولات. بگونه‌ای که امروزه در اکثر نقاط شهر شاهد فعالیت تعداد زیادی از فروشگاه‌های بزرگ و کوچک پروتئینی هستیم. در این مقاله که توسط تیم متخصص زرین استیل توس تنظیم شده ، می‌خواهیم یک راهنمای جامع برای راه اندازی فروشگاه مواد پروتئینی و مغازه پروتئینی ارائه دهیم.
راهنمای راه اندازی اصولی رستوران

راه اندازی رستوران یکی از کسب و کارهای پردرآمد و البته پر زحمت است . البته به این معنی نیست که همه ی رستوران ها و یا فست فودها موفق هستند . خیلی از این کسب و کارها به دلایل مختلف در ابتدا یا وسط مسیر با شکست مواجه می شوند . این شغل برای افرادی که پرانرژی ، با انگیزه ، با پشتکار و سحر خیز هستند بسیار مناسب تر است . مچموعه زرین استیل توس با تیم متخصص و مجرب خود با در نظر گرفتن نکات لازم و دقت در همه ی مراحل، آماده ارائه تجربیات خود به شما می باشد.
صفر تا صد راه اندازی فست فود

راه اندازی فست فود به عنوان یک شغل جدید و جذاب و پردرآمد این روزها شناخته می شود. در این مقاله تیم متخصص زرین استیل توس قراره که تمامی نکات مربوط به راه اندازی فست فود را برای شما توضیح دهند و به شما کمک کنیم تا تصمیم گیری درستی نسبت به بازگشایی یا عدم بازگشایی فست فود داشته باشید. این دستورالعمل جامع راه اندازی فست فود ، تمامی مسیر این کار را برایتان روشن می سازد، از جمله نکات مربوط به انتخاب مکان، بازار هدف، بودجه ی لازم، پتانسیل رشد، چالش های احتمالی، مهارت های مورد نیاز، نکات قانونی و غیره. صنعت پر طرفدار فست فود در کوتاه ترین زمان ممکن غذایی ارزان قیمت و در عین حال خوشمزه را در اختیار مشتریان قرار می دهد. غذای این گونه رستوران ها را هم می توان داخل بسته بندی به همراه برد و هم می توان در همان مکان صرف کرد. فست فود کسب و کار پر رونقی است زیرا غذایی خوشمزه را در زمانی کوتاه و با قیمتی ارزان فراهم می آورد.
کلیه حقوق مادی و معنوی محتویات این سایت محفوظ است